משפרים את מראה הפנים: ניתוחים, אוכל ותזונה

ברוכים הבאים לפורטל שלנו בו אנו עוסקים בעיקר ביופי בריא. זה יכול להיראות תמוה כיצד פורטל העוסק בניתוחים מדבר על בריאות אך אנו רואים זאת כשני דברים ההולכים יד ביד. ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטייים נועדו לעזור לנו לשפר את איכות חיינו וכך גם תזונה, ספורט ודברים אחרים. המשותף לכל אלו הוא המודעות הנדרשת כדי לשפר את חיך, הידע שיסייע לך לאכול נכון יותר, לבחור את הרופא המטפל המתאים, לעסוק בפעילות גופנית ועוד. אנו נשתדל להציע מידע שיסייע לכם ויעזור לכם בכל העומד לרשותנו. בפורטל תמצאו מידע על ניתוח אף, קמטים, שומות ועוד.  הפורטל מציע מידע עשיר, נטול אינטרסים על קשת רחבה של נושאים ובין היתר ניתוחים פלסטיים והליכים כירורגיים ואסתטיים אשר יעזור לכם לבחור ולחשוב נכון! בפורטל תמצאו מידע על הצערת עור הפנים, הזעה, העלמת קמטים וגם מידע על ניתוחי פנים פופולאריים כמו ניתוח אף ועוד. כל המאמרים בפורטל נכתבו על ידנו ומבוססים על דעתנו וניסיוננו בלבד בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר.

מדוע דווקא פנים? משום שזהו חלק מרכזי באישיותינו, בתפיסת היופי שלנו ובכלל. תחשבו על זה –  אם יש איבר שמאוד קשה לטשטש בעזרת איפור או בגדים מתאימים וכל דבר למעט שיער ארוך הן האוזניים. כשמזדקנים סובלים מצניחת עפעפיים ומראה "זקן" וכבד יותר. הופעת כתמים בעור כתוצאה מהשמש הישראלית, ריפיון עור הפנים, נימים וורידים שמופיעים במקומות לא רצויים.
כל אלו הם תוצאות של השפעות הגיל, של הבלאי של גופנו כתוצאה מנזקי מזג אוויר, עישון, גנטיקה, עודף משקל, עמידה ממושכת על הרגליים, הריון, עבודה פיזית מאומצת, פציעות בגפיים התחתונות ועוד. אך עם טיפול נכון ויחס נכון של תזונה, ספורט ואורח חיים בריא אפשר לשפר משמעותית את האופן בו אנו נראים ומתנהלים. כל אלו יכולים לחיות במקביל לניתוחים פלסטיים לשיפור המראה ולא במקומם. כך תיווצר בנו גם תפיסה עצמית בריאה יותר הקובעת כי היופי שלי והמצב של גופי תלויים בי, במודעות שלי, בהחלטות ובפעולות שלי וזהו אינו דבר שאני עושה לו מיקור חוץ למנתח כזה או אחר או לחברת תרופות כזו או אחרת.

אוכל טוב זה אוכל בריא קמטים בעור אורח חיים בריא